Projektant NN, VN

Náplň práce:

  • vypracovávání projektů zadaných společností (E-ON, ČEZ)
  • komunikace s majiteli pozemků a městskými zastupiteli
  • příprava rozpočtu v programu TOMS-DES a KROS

Požadavky:

  • min.SŠ elektrotechnická / vhodné i pro absolventy
  • dobrá znalost práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti
  • přesnost, zodpovědnost a samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenost s programem Microstation, (Auto-CAD) - výhodou
  • příprava rozpočtu v programu TOMS-DES a KROS - výhodou
  • znalost energetické legislativy, norem a předpisů - výhodou
  • praxe v projektování v oblasti energetiky - výhodou
  • vyhláška 50 par. 6, 10 - výhodou

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení dle výkonu a praxe
  • zázemí prosperující společnosti
  • mobilní telefon
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí
  • práce jak v kanceláři, tak v terénu
  • zaškolení zkušeným pracovníkem
  • pravidelné školení vyhlášky 50 par. 6, 10
  • možnost práce jak na HPP, tak na IČ (OSVČ)
  • nástup možný ihned/dohodou

V případě zájmu o tuto pozici, pošlete Váš strukturovaný životopis na e-mail montaze@sekv.cz nebo vyplňte formulář níže:

Máte zájem u nás pracovat?

Připojit životopis
Další soubor